Hakkımızda

Selin optik mağazalarının temeli 2014 'de Selin  Optik olarak başladı ve optik sektöründe 2018 li  yıllara kadar müşterilerine en iyi hizmeti vermeye çalışırken aynı zamanda sektöre kalifiye elemanlar kazandırdı.2018 yılından sonra da Azim optik  adı ile mağazaları çoğaltarak müşterilerine daha çağdaş mekanlarda gelişen teknoloji ile birlikte daima doğru, güvenilir, dürüst hizmetler en iyi şekilde müşterilerini memnun etmek, sektördeki öncü, yenilikçi kimliğini sürdürmek amacımızdır.

 Göz sağlığı sektörünün farklı alanlarında aynı üstün uzmanlık ve köklü deneyimle hizmet verirken, tamamladığımız her yeni projenin yaşama ve yaşamı hep daha iyiye götürmeyi hedefleyen kurumsal birikimimize yepyeni değerler kattığına inanıyoruz. En üst düzeyde müşteri memnuniyetini hedefleyerek hizmet ulaştırdığımız her yeni kurum ve her yeni birey de bu değerler zincirinin vazgeçilmez bir parçası olarak aramıza katılıyor. Geleceğin yeni hedeflerini birlikte güvenle karşılıyoruz.

 Mağazalarımızda Ray-Ban,Silhauette,Mustang, Osse, Optelli,GioFerrari, Hawk, Toms Teddy, Daniel Mink, Daniel Shadow, Slazenger,Ben.x gibi dünya markaları, güneş gözlüğü ve optik gözlük,renkli ve şeffaf  lenslerle siz gözlük kullanıcılarına kaliteli hizmet vermeye  devam ettirmekteyiz.

Size Nasıl yardımcı olabiliriz?